назва  заходу дата           проведення місце      проведення учасники

заходів

1 Атестація на пояси 24.01 м. Суми члени IKA Госоку Рю
2 “Progress Cup 2016” 31.01 м. Суми клуби «Прогрес», «Терра»
3 MT «Zvyagel Open» 14.02 м. Новоград-Волинський збірні клубів
4 МТ «Kharkiv Open» 21.02 м. Харків збірні клубів
5 Міжнародний навчальний семінар з куміте (Antonio Oliva Seba) 03-06.03 м. Іллічівськ збірні клубів, інструктори УФК
6 Чемпіонат м. Суми із карате-до (FSKA та Госоку Рю) березень м. Суми збірні клубів
7 МТ «Katana CUP» 02-03.04 м. Іллічівськ збірні клубів
8 МТ «Chernivtsi CUP» 23.04 м. Чернівці збірні клубів
9 Чемпіонат Сумської області із карате (WKF) 07.05 м. Суми збірні клубів
10 МТ «Kyiv Open»

Відкритий кубок України

22.05 м. Київ збірні клубів
11 Спарингова сесія кадетсько-юніорської, молодіжної та національної збірної 30-31.05 м. Львів збірна України серед молоді, кадетів та юніорів, національна збірна
12 Чемпіонат Європи серед регіонів 04-05.06 м. Косаелі, Туреччина збірна України
13 Збори із загальної фізичної та базової технічної підготовки 01.07-10.07 урочище Зелений Гай збірні клубів
14 Атестація на пояси 09.07 урочище Зелений Гай члени IKA Госоку Рю
15 Збори з загальної та спеціальної фізичної підготовки 15-22.07 с. Лумшори, Закарпатська обл. збірна УФК
16 Збори із спеціальної фізичної та техніко-тактичної підготовки 24.07-31.07 Карпати збірні клубів
17 3-й відкритий турнір пам’яті В. Угніча 17-18.09 м. Суми збірні клубів
18 Кубок першої столиці 25.09 м. Харків збірні клубів
19 МТ «Black Sea Cup» 01-02.10 м. Одеса збірні клубів
20 Чемпіонат Сумської області серед школярів 09.10 м. Суми збірні клубів
21 МТ «Sen-Bin Cup» 16.10 м. Київ збірні клубів
22 НТ «DNEPR OPEN» 06.11 м. Дніпропетровськ збірні клубів
23 Чемпіонат Сумської області (WKF) 12.11 м. Суми збірні клубів
24 Чемпіонат України серед кадетів, юніорів та молоді 19.11 м. Київ збірні областей
25 Чемпіонат України серед дорослих 20.11 м. Київ збірні областей
26 МТ «Lviv Open»

Чемпіонат України серед школярів

03.12 м. Львів збірні клубів
27 Міжнародний турнір грудень за призначенням збірна УФК серед молоді, кадетів та юніорів
28 15-й відкритий чемпіонат Сумської області із карате-до (FSKA із Госоку Рю) 18.12. м. Суми

збірні клубів