СК Прогресс самый сильный в Сумской области!

0
2204

12-й ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З ГОСОКУ РЮ КАРАТЕ-ДО

5-6.10.2013                            м. Суми, СумДУ («ЕТ»)

КАТА+КУМИТЕ

дівчата 8-9 років  
1. Белиба Анастасія (Суми, «Успіх»)
2. Гейко Анна (Суми, «Прогрес»,ДЮСШ «Авангард»)
3. Жалдак Ярослава (Суми, «Успіх»)
юнаки 6-7 років юнаки 8-9 років
1. Заговора Максим (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард») 1. Бойко Валерій (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
2. Рожченко Іван (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард») 2. Титаренко Дмитро (Охтирка, «Легіон»)
3. Сімчук Єгор (Суми, «Терра- СКІФ», ДЮСШ «Авангард») 3. Приходько Роман (Бердянськ, «Дзаншин»)

 

КАТА

дівчата 10-11 років «А» «Олл-стайлс» дівчата 10-11 років «В» «Олл-стайлс»
1 Томчук Альона (Свеса, «Легіон») 1 Мащенко Олександра (Суми, «Терра-СКІФ» ДЮСШ «Авангард»)
2 Носова Анастасія (Суми, «Прогрес»,ДЮСШ «Авангард») 2 Скрипка Олександра (Суми, «Успіх»)
3 Соловйова Катерина (Свеса, «Легіон») 3 Гейко Анна (Суми, «Прогрес», ДЮСШЄ)
дівчата 12-13 років «А» «Олл-стайлс» дівчата 14-15 років «А+Б» «Олл-стайлс»
1 Соловьова Катерина (Свеса, «Легіон») 1 Якименко Владислава (Охтирка, «Легіон»)
2 Томчук Альона (Свеса, «Легіон») 2 Коваленко Маргарита (Свеса, «Легіон»)
3 Лимонова Вікторія (Бердянськ, «Дзаншин»)
дівчата 16-17 років «Олл-стайлс» жінки 18 років і старше «Олл-стайлс»
1 Купрієнко Марія (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард») 1 Лозова Олександра (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард»)
2 Бузинна Анастасія (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард») 2 Купрієнко Марія (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард»)
3 Колеснікова Вікторія (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард») 3 Бузинна Анастасія (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард»)
   
юнаки 10-11 років «В» «Олл-стайлс» юнаки 10-11 років «А» «Олл-стайлс»
1 Онопрієнко Павло (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард») 1 Баликін Павло (Бердянськ, «Дзаншин»)
2 Урупа Олександр (Конотоп, «Воїн») 2 Цвик Ельдар (Охтирка)
3 Лебідь Микита (Суми, Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард») 3 Ковальов Андрій (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард»)
юнаки 12-13 років «В» «Олл-стайлс» юнаки 12-13 років «А» «Олл-стайлс»
1 Ткаченко Ігор (Суми, «Біла Лілія») 1 Пономарьов Артур (Конотоп, «Воїн»)
2 Шкарупа Данило (Суми, «Біла Лілія») 2 Стеценко Егор (Суми, «Успіх»)
3 Чанцев Кирило (Охтирка, «Легіон») 3 Титаренко Ігор (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард»)
юнаки 14-15 років «Олл-стайлс» юнаки 16-17 років «Ренгокай»
1 Щербаков Кирило (Бердянськ, «Дзаншин») 1 Маленко Олександр (Конотоп, «Воїн»)
2 Пономарьов Артур (Конотоп, «Воїн») 2 Бугайов Андрій (Суми, «Успіх»)
3 Алімов Ісламбер (Охтирка) 3 Марченко Владислав (Охтирка, «Легіон»)
юнаки 16-17 років «Госоку Рю» чоловіки 18 р і старше «Олл-стайлс»
1 Маленко Олександр (Конотоп, «Воїн») 1 Шурпан Сергій (Бердянськ, «Дзаншин»)
2 Мащенко Іван (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард») 2 Панченко Андрій (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард»)
3 Березовський Владислав (Конотоп, «Воїн») 3 Гутенко Віталій (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард»)
ГРАНД ЧЕМПІОН 16-17 р ГРАНД ЧЕМПІОН 18 р і старше
Маленко Олександр (Конотоп, «Воїн») Шурпан Сергій (Бердянськ, «Дзаншин»)

 

КАТА КОМАНДНІ МІКСТ

 

до 14 років 14 років і старше
1 Бердянськ, «Дзаншин» 1 Конотоп, «Воїн»
2 Суми, «Біла Лілія» 2 Охтирка, «Легіон»-3
3 Свеса, «Легіон» 3 Охтирка, «Легіон»-2

 

КУМІТЕ

 

дівчата 10-11 років «Б» дівчата 10-11 років «А»
1 Скрипка Олександра (Суми, «Успіх») 1 Штакіна Ірина (Суми, «Прогрес», ДЮСШЄ)
2 Мащенко Олександра (Суми,«Терра», ДЮСШ «Авангард») 2 Носова Анастасія (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
3 Говорун Юлія (Суми, «Успіх») 3 Пономарьова Каріна (Конотоп, «Воїн»)
дівчата 12-13 років дівчата 14-15 років
1 Коник Валерія (Свеса, «Легіон») 1 Коваль Марія (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
2 Носова Анастасія (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард») 2 Кулешова Марина (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
3 Лимонова Вікторія (Бердянськ, «Дзаншин») 3 Коваленко Маргарита (Свеса, «Легіон»)
дівчата 16-17 років жінки 18+ років
1 Федорченко Віра (Суми, «Успіх») 1 Федорченко Віра (Суми, «Успіх»)
2 Колеснікова Вікторія (Суми, «Терра», ДЮСШ «Авангард») 2 Сорокіна Анастасія (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
3 Коваль Марія (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
юнаки 10-11 років «Б» юнаки 10 років «А»
1 Берешевич Ярослав (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард») 1 Видиш Микола (Суми, «Успіх»)
2 Онопрієнко Павло (Суми, «Терра», ДЮСШ «Авангард») 2 Негря Сергій (Охтирка, «Легіон»)
3 Саєнко Олег (Охтирка, «Легіон») 3 Лютий Андрій (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
юнаки 11 років «А»
1 Олефіренко Богдан (Суми, «Прогрес», ДЮСШЄ)
2 Баранов Владислав (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
3 Новіков Дмитро (Суми, «Прогрес», ДЮСШЄ)
юнаки 12-13 років «Б» юнаки 12-13 років «А»
1Ладогубець Дмитро (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард») 1 Буглак Андрій (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
2 Майборода Владислав (Суми, «Успіх») 2 Пономаренко Дмитро (Суми, «Успіх»)
3 Самотой Вячеслав (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард») 3 Дрьомов Андрій (Суми, «Успіх»)
юнаки 14-15 років – 60 кг юнаки 14-15 років  60 + кг
1 Михайленко Слава (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард») 1 Буглак Андрій (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
2 Жуков Максим (Суми, «Успіх») 2 Погрібний Андрій (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
3 Щербаков Кирило (Бердянськ, «Дзаншин») 3 Конек Артур (Суми, «Успіх»)
юнаки 16-17 років – 65 кг юнаки 16-17 років  60 + кг
1 Маленко Олександр (Конотоп, «Воїн») 1 Лустенко Артем (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
2 Погрібний Андрій (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард») 2 Лютий Владислав (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард»)
3 Мащенко Іван (Суми, «Терра-СКІФ», ДЮСШ «Авангард») 3 Марченко Владислав (Охтирка, «Легіон»)
чоловіки 18 р і старше  — 70 кг чоловіки 18 р і старше +70 кг
1 Москаленко Влад (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард») 1 Лустенко Артем (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)
2 Мащенко Іван (Суми, «Терра-СКІФ»,  ДЮСШ «Авангард») 2 Дідик Олег (Охтирка, «Легіон»)
3 Бондаренко Денис (Шостка, «Патріот»)
ГРАНД ЧЕМПІОН  
Лустенко Артем (Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард»)

КУМІТЕ КОМАНДНЕ

юнаки до 16 років
1. Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард» 1 (Лютий А, Баранов В, Ладогубец Д, Буглак А, Погрібний А.)
2. Суми, «Прогрес», ДЮСШ «Авангард» 2
3. Суми, «Успіх»

КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ

ЗАГАЛЬНИЙ КОМАНДНИЙ ЗАЛІК СЕРЕД КЛУБІВ

    1. Суми, «Прогресс» (Угніч І, Бондаренко М)
40 уч
    2. Суми, «Успіх» (Крапівін Ю., Крапівіна В)
25 уч
    3. Конотоп, «Воїн» (Хлистенков Г.)
13 уч
    4. Суми, «Терра-СКІФ» (Лозовий А, Гутенко В.)
25 уч
    5. Бердянск, «Дзаншин» (Шурпан С.)
10 уч
    6. Охтирка, «Легіон» (Копил В.)
23 уч
    7. Свеса, «Легіон» (Хлистенков Г.)
6 уч
    8. Суми, «Біла Лілія» (Кудінова Л.)
3 уч
    9. Охтирка, ОФК (Нестеренко В.)
4 уч
    10. Шостка, «Патріот» (Куниця О.)
6 уч

Всього

155 уч

 

Головний суддя

В. С. Мітрофанський (МК, Суми)

Головний секретар

К. А. Лозова (МК, Суми)

 

Предыдущая статьяВсеукраинский турнир Сенбин Кап (г. Киев)
Следующая статьяБлагодарим Compservice и Peloton за поддержку!