Результати турніру «4-th Progress cup»

0
1483

Цого року наш клубний турнір набрав рекордне число учасниківт — усього на татамі змагалися 160 спортсменів. Серед них були як досвідчені спорсмени так і початківці. Усі показали гарну підготовку та бажання перемогти. Хтось отримав нагороди, а хтось без цінний дросвід виступу на змаганнях. Бажаєм усім подальших успіхів!!!

Kihon 4-5 р., хлопці:

1 м. Купрієнко Тарас

2 м. Полятикін Іван

3 м. Галкін Артем

3 м. Петренко Назар

Reaction kumite 4-5 р., хлопці:

1 м. Полятикін Іван

2 м. Галкін Артем

3 м. Звязкін Артем

3 м. Петренко Назар

Kihon 4-5 р., дівчата:

1 м. Скороспєшкіна Жасмін

2 м. Іщенко Даша

3 м. Мартинюк Ліза

Reaction kumite 4-5 р., дівчата:

1 м. Скороспєшкіна Жасмін

2 м. Іщенко Даша

3 м. Мартинюк Ліза

Kihon 6 р., хлопці новачки :

1 м. Сєргєєв Матвій

2 м. Лисенко Макар

3 м. Рогоза Олексій

3 м. Музика Демід

Фантом 6 р., хлопці новачки :

1 м. Калужинський Кирил

2 м. Лисенко Макар

3 м. Рогоза Олексій

3 м. Сєргєєв Матвій

Kihon 7 р., хлопці новачки :

1 м. Іржевський Марк

2 м. Поповіч Нікіта

3 м. Московіч Олександр

3 м. Малоштан Артем

Фантом 7 р., хлопці новачки :

1 м. Бадзагуа Давид

2 м. Авраменко Дмитро

3 м. Івченко Артем

3 м. Поповіч Нікіта

Kihon 6-7 р., дівчата новачки :

1 м. Гайдабрус Еліф Су

2 м. Токарєва Софія

3 м. Соболь Даріна

3 м. Денисенко Ангеліна

Фантом 6-7 р., дівчата новачки :

1 м. Хроленко Ксенія

2 м. Гайдабрус Еліф Су

3 м. Соболь Даріна

3 м. Довгушева Марія

Kihon 8-9 р., хлопці новачки :

1 м. Ярош Артур

2 м. Родін Владислав

3 м. Рожнов Артем

3 м. Радько Михайло

Фантом 8 р., хлопці новачки :

1 м. Радько Михайло

2 м. Вольович Давід

3 м. Сімоненко Ярослав

3 м. Мельничук Іван

Фантом 9 р., хлопці новачки :

1 м. Ярош Артур

2 м. Родін Владислав

3 м. Рибалко Дмитро

3 м. Плющик Олександр

Kihon 8-9 р., дівчата новачки :

1 м. Отрощенко Аріна

2 м. Куденко Софія

3 м. Романенко Вікторія

3 м. Сидьорко Марія

Фантом 8-9 р., дівчата новачки :

1 м. Сидьорко Марія

2 м. Отрощенко Аріна

3 м. Романенко Вікторія

3 м. Куденко Софія

Ката 6-7 р., хлопці :

1 м. Волков Олексій

2 м. Кирпаль Даніїл

3 м. Давиденко Богдан

3 м. Тищенко Даніїл

Фантом 6 р., хлопці :

1 м. Степаненко Артем

2 м. Каплаух Нікіта

3 м. Майданевич  Матвій

Фантом 7 р., хлопці :

1 м. Радівілов Назарій

2 м. Давиденко Богдан

3 м. Чечетенко Матвій

3 м. Волков Олексій

Ката 6-7 р., дівчата :

1 м. Угніч Софія

2 м. Піскова Марія

3 м. Сторчак Вероніка

3 м. Чехунова Поліна

Фантом 6-7 р., дівчата :

1 м. Чехунова Поліна

2 м. Угніч Софія

3 м. Сторчак Вероніка

3 м. Піскова Марія

Ката 8-9 р., хлопці :

1 м. Пєхтєрєв Михаїл

2 м. Дученко Тимур

3 м. Невожай Максим

3 м. Панченко Михаїл

 

Куміте 8 р. -28 кг, хлопці :

1 м. Балацький Артем

2 м. Юрченко Олексій

3 м. Кириченко Олександр

3 м. Костенніков Даніїл

Куміте 8 р. +28 кг, хлопці :

1 м. Остапенко Кирило

2 м. Бондаренко Гліб

3 м. Пєхтєрєв Михаїл

3 м. Гончаренко Нікіта

Куміте 9 р. -30 кг, хлопці :

1 м. Заговора Арсен

2 м. Троцький Іван

3 м. Ярошин Володимир

3 м. Ткаченко Максим

Куміте 9 р. +30 кг, хлопці :

1 м. Преображенський Тимур

2 м. Нєдошивін Максим

3 м. Моєсеєв Тимофій

3 м. Ященко Владислав

Ката 8-9 р., дівчата :

1 м. Бакляк Даріна

2 м. Зякун Вікторія

3 м. Хвостенко Варвара

3 м. Сайко Діана

Куміте 8-9 р., дівчата :

1 м. Зякун Вікторія

2 м. Обревко Катерина

3 м. Хвостенко Варвара

3 м. Бакляк Даріна

Ката 10-11 р., хлопці :

1 м. Кіктенко Гліб

2 м. Пузь Костянтин

3 м. Михайлік Станіслав

3 м. Чирва Даніїл

Куміте 10-11 р. -33 кг, хлопці :

1 м. Кіктенко Гліб

2 м. Михайлік Станіслав

3 м. Маліков Єгор

3 м. Рєзнік Дмитро

Куміте 10-11 р. -40 кг, хлопці :

1 м. Ведменко Антон

2 м. Мартиненко Олександр

3 м. Заговора Максим

3 м. Бакланов Марко

Куміте 10-11 р. +40 кг, хлопці :

1 м. Чирва Даніїл

2 м. Рожченко Іван

3 м. Панов Кіріл

3 м. Рагулін Олександр

Ката 10-11 р., дівчата :

1 м. Кошарна Ольга

2 м. Танасійчук Катерина

Куміте 10-11 р., дівчата :

1 м. Кадуріна Марія

2 м. Танасійчук Катерина

Ката 12-13 р., хлопці :

1 м. Штонда Сергій

2 м. Чалий Станіслав

3 м. Поддубний Давид

Куміте 12-13 р. -50 кг, хлопці :

1 м. Молошенко Станіслав

2 м. Поддубний Давид

Куміте 12-13 р. -50 кг, хлопці :

1 м. Бойко Валерій

2 м. Чалий Станіслав

3 м. Штонда Сергій

Предыдущая статьяРасписание «4-th Progress Cup»
Следующая статьяВыезд на спарринговую сессию в Киев!