СПИСКИ ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ
КАТА ІНДИВІДУАЛЬНІ
ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ | ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я | ||
Дівчата 6-7 р, ОЛЛ СТАЙЛЗ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 7 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Угніч Софія | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Кисельова Евгенія | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Чехунова Поліна | |
Дівчата 8-9 р, ОЛЛ СТАЙЛЗ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 4 | |
1 місце | СЕНЕ, СТРИЙ | Дяків Аліна | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Сметаніна Софія | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Хвостенко Варвара | |
Дівчата 10-11 р, ОЛЛ СТАЙЛЗ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 3 | |
1 місце | КФКС, КИЇВ | Вакалюк Наталія | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Танасійчук Катерина | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Попотенко Марія | |
Дівчата 12-15 р, ОЛЛ СТАЙЛЗ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 3 | |
1 місце | ЛЕГІОН, СВЕСА | Соловйова Катерина | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Леоненко Юлія | |
3 місце | ВОЇН, КОНОТОП | Пономарьова Каріна | |
Дівчата 14-15 р, РЕНГОКАЙ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 2 | |
1 місце | ЛЕГІОН, СВЕСА | Соловйова Катерина | |
2 місце | ВОЇН, КОНОТОП | Пономарьова Каріна | |
Жінки 16 р і старше, ГОСОКУ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 2 | |
1 місце | ТЕРРА, СУМИ | Прокопенко Марина | |
2 місце | ЛЕГІОН, СВЕСА | Коник Валерія |
ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ | ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я | ||
Юнаки 6-7 р, ОЛЛ СТАЙЛЗ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 19 | |
1 місце | СЕНЕ, СТРИЙ | КошманьЗеновій | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Пехтерев Михайло | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Панченко Михайло | |
Юнаки 8-9 р, ОЛЛ СТАЙЛЗ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 24 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Дученко Тимур | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Бесідовський Тимур | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Пилипець Іван | |
Юнаки 10-11 р, ОЛЛ СТАЙЛЗ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 23 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Кіктенко Гліб | |
2 місце | КФКС, КИЇВ | Митюк Дмитро | |
3 місце | ТЕРРА, СУМИ | Тимченко Богдан | |
Юнаки 12-13 р, ОЛЛ СТАЙЛЗ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 5 | |
1 місце | СЕНЕ, СТРИЙ | Ліщинський Назар | |
2 місце | СЕНЕ, СТРИЙ | Гавкач Остап | |
3 місце | ТЕРРА, СУМИ | Козачек Артем | |
Юнаки14-15 р, ГОСОКУ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 3 | |
1 місце | ТЕРРА, СУМИ | Онопрієнко Павло | |
2 місце | ТЕРРА, СУМИ | Ковальов Андрій | |
3 місце | ВОЇН, КОНОТОП | Новіков Ярослав | |
Юнаки 14-15 р, РЕНГОКАЙ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 2 | |
1 місце | СЕНЕ, СТРИЙ | Павельчак Арсеній | |
2 місце | ВОЇН, КОНОТОП | Новіков Ярослав | |
Чоловіки 16 рі старше, ГОСОКУ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 2 | |
1 місце | ВОЇН, КОНОТОП | Пономарьов Артур | |
2 місце | ВОЇН, КОНОТОП | Супрун Владислав | |
Чоловіки 16 рі старше, РЕНГОКАЙ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 3 | |
1 місце | СЕНЕ, СТРИЙ | Захаренко Ярослав | |
2 місце | ВОЇН, КОНОТОП | Пономарьов Артур | |
3 місце | ВОЇН, КОНОТОП | Супрун Владислав |
КУМІТЕ САНБОН ІНДИВІДУАЛЬНІ
ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ | ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я | ||
Жінки 16 р і старше | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 2 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Кулішова Марина | |
2 місце | ВОЇН, СВЕСА | Коник Валерія |
ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ | ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я | ||
Чоловіки 14-15 р | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 6 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Приходько Данило | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Баранов Владислав | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Майборода Владислав | |
Чоловіки 16-17 р | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 6 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Стеценко Єгор | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Білоус Валерій | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Буглак Андрій |
КУМІТЕ WKF ІНДИВІДУАЛЬНЕ
ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я | ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ | ||
дівчата 6-7 р, ФАНТОМ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 6 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Угніч Софія | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Бакляк Дарина | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Кисельова Евгенія |
ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я | ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ | ||
юнаки 6 р, ФАНТОМ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 4 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Тищенко Данило | |
2 місце | ТЕРРА, СУМИ | Качан Дмитро | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Козачек Артем | |
юнаки 7 р, ФАНТОМ | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 3 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Пехтерев Михайло | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Волков Олексій | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Радівілов Назарій |
ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я | ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ | ||
Дівчата 8-9 р | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 4 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Обревко Катерина | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Балинська Мілана | |
3 місце | ТЕРРА, СУМИ | Царькова Катерина | |
Дівчата 10-11 р -40кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 6 | |
1 місце | ВАДО-КАЙ, СУМИ | Сердюк Анастасія | |
2 місце | САМУРАЙ, ЯМПІЛЬ | Літвякова Анастасія | |
3 місце | КФКС, КИЇВ | Вакалюк Наталія | |
Дівчата 10-11 р +40кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 2 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Танасійчук Катерина | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Кадуріна Марія | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Попатенко Марія | |
Дівчата 12-13 р | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 8 | |
1 місце | ВАДО-КАЙ, СУМИ | Сабадаш Вікторія | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Лебединська Софія | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Гейко Анна | |
Дівчата 14-15 р | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 4 | |
1 місце | САМУРАЙ, ЯМПІЛЬ | Главатчук Діана | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Носова Анастасія | |
3 місце | САМУРАЙ, ЯМПІЛЬ | Літвінова Дарина |
ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я | ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ | ||
Юнаки 8 р -28 кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 12 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Міляєв Іван | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Орехов Євген | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Ткаченко Максим | |
Юнаки 8 р +28 кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 8 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Глобін Михайло | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Білоус Данило | |
3 місце | КФКС, КИЇВ | Гавриленко Андрій | |
Юнаки 9 р-30 кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 6 | |
1 місце | ТЕРРА, СУМИ | Панасюра Єгор | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Цибульник Ігор | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Заговора Арсен | |
Юнаки 9 р +30 кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 9 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Отенко Михайло | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Пилипець Іван | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Журавльов Ілля | |
Юнаки 10-11р -37кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 14 | |
1 місце | ТЕРРА, СУМИ | Тимченко Богдан | |
2 місце | САМУРАЙ, ЯМПІЛЬ | Белабаба Владислав | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Кіктенко Гліб | |
Юнаки 10-11 р -42кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 11 | |
1 місце | КФКС, КИЇВ | Митюк Дмитро | |
2 місце | ТЕРРА, СУМИ | Адам Абу Мустафа | |
3 місце | КФКС, КИЇВ | ІванкінОлександр | |
Юнаки 10-11 р +42 кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 9 | |
1 місце | ВАДО-КАЙ, СУМИ | Касьянов Данило | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Рожченко Іван | |
3 місце | ТЕРРА, СУМИ | Давидов Єгор | |
Юнаки 12-13 р -52кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 7 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Молошенко Станіслав | |
2 місце | ТЕРРА, СУМИ | Івченко Сергій | |
3 місце | ТЕРРА, СУМИ | Троценко Іван | |
Юнаки 12-13 р +52кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 8 | |
1 місце | ВАДО-КАЙ, СУМИ | Сахно Ілля | |
2 місце | ВАДО-КАЙ, СУМИ | Фурманов Євген | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Ковкута Антон | |
Юнаки 14-15 р -57 кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 5 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Олефіренко Богдан | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Майборода Владислав | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Баранов Владислав | |
Юнаки 14-15 р +57 кг | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 5 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Ярмак Захар | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Приходько Данило | |
3 місце | ВАДО-КАЙ, СУМИ | Шумаров Богдан | |
Юнаки 16-17 р | КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ | 6 | |
1 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Буглак Андрій | |
2 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Білоус Валерій | |
3 місце | ПРОГРЕС, СУМИ | Стеценко Єгор |