Мы собрали урожай из 22 золотых, 16 серебряных и 29 бронзовых медалей!

Поздравляем всех с этим результатом!

КАТА ЖІНКИ

Дівчата 6-7 р   (7 спортсменів) дівчата 8-9 р   (2 спортсмени)
1 Бакляк Дарина Суми «Прогрес»   1 Зякун Вікторія Суми «Прогрес»  
2 Кисильова Євгенія Суми «Прогрес»   2 Блажко Єлізавета Суми, «Вадокай»  
3 Овчаренко Вероніка

Піскова Марія

Суми, «Прогрес»

Суми, «Прогрес»

         
дівчата 10-11р   (8 спортсменів) дівчата 14-15 р   (5 спортсменів)
1 Причинна Інесса Полтава «Вадокай»   1 Ліоненко Юлія Суми «Прогрес»  
2 Сердюк Анастасія Суми, «Вадокай»   2 Говорун Юлія Суми «Прогрес»  
3 Галіченко Анна

Кошарна Ольга

Суми, «Прогрес»

Суми, «Прогрес»

  3 Цепелєва Катерина

Сабадаш Вікторія

Суми, «Вадокай»

Суми, «Вадокай»

 
дівчата 16 +р   (8 спортсменів) Жінки 16 + (команда)
1 Мажара Інна Полтава «Вадокай»   1 Діденко, Зацарна, Коваленко Суми, «Вадокай»  
2 ХильТетяна Полтава «Вадокай»   2 Мажара, Масло, Хиль Полтава «Вадокай»  
3 Масло Катерина

Діденко Ірина

Полтава «Вадокай»

Суми, «Вадокай»

         

 

КАТА ЧОЛОВІКИ

юнаки 6-7 р     (13 спортсменів) юнаки 8-9 р    (40 спортсменів)
1 Пехтерев Михайло Суми, «Прогрес»   1 Дудченко Тимур Суми «Прогрес»  
2 Козачок Артем Суми «Прогрес»   2 Сергеєв Тимофей Суми «Прогрес»  
3 Давиденко Богдан

Дермельов Михайло

Суми «Прогрес»

Суми «Прогрес»

  3 Пилипець Іван

Троцький Іван

Суми «Прогрес»

Суми «Прогрес»

 
юнаки10-11р   (24 спортсмени) юнаки12-13 р    (6 спортсменів)
1 Кіктенко Гліб Суми «Прогрес»   1 Штонда Сергій Суми, «Прогрес»  
2 Кальченко Єгор Суми «Вадокай»   2 Дейнека Ілля Суми, «Вадокай»  
3 Касьянов Даніїл

Брязкун Микола

Суми «Вадокай»

Суми, «Прогрес»

  3 Гапченко Денис

Радкевич Богдан

Суми, «Вадокай»

Полтава «Вадокай»

 
Юнаки 14-15 р    (4 спортсмени) Чоловіки 16 +р   (9 спортсменів)
1 Баришов Максим Суми, «Вадокай»   1 Канівець Владислав Полтава «Вадокай»  
2 Пащенко Олег Суми, «Вадокай»   2 Корольов Дмитро Суми, «Вадокай»  
3 Зарудний Денис Шумаров Богдан Суми, «Вадокай»

Суми, «Вадокай»

  3 Кальник Олександр Павленко Сергій Полтава «Вадокай»

Суми, «Вадокай»

 
Юнаки 16-17 р    (6 спортсменів) Чоловіки 16 + (команда)
1 Сахно Ілля Суми, «Вадокай»   1 Корольов Д., Крікнін, Павленко С. Суми, «Вадокай»  
2 Зацарний Олександр Суми, «Вадокай»   2 Блавацький, Кальник, Тритяк Полтава «Вадокай»

 

 
3 Больбіт Іван

Шумаров Дмитро

Суми, «Вадокай»

Суми, «Вадокай»

         

 

КАТА ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ДЦП 1 клас хлопці ДЦП 2 клас хлопці
1 Кравченко Віталій Суми, «Вадокай»   1 Великород Дмитро Суми, «Вадокай»  
2 Павленко Богдан Суми, «Вадокай»   2 Лихий Кирило Суми, «Вадокай»  
3 Пархоменко Андрій

Боровік Іван

Суми, «Вадокай»

Суми, «Вадокай»

  3 Свистун Роман

Хмаренко Роман

Суми, «Вадокай»

Суми, «Вадокай»

 
ДЦП дівчата  
1 Стегній Карина Суми, «Вадокай»          
2 Вакал Валерія Суми, «Вадокай»          
3 Гайдай Анастасія Суми, «Вадокай»          

 

КУМІТЕ ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ДЦП хлопці та розумові вади  
1 Боровік Іван Суми, «Вадокай»          
2 Суровцев Артем Суми, «Вадокай»          
3 Шевцов Олександр Кравченко Віталій Суми, «Вадокай»

Суми, «Вадокай»

         

 

 

 

 

 

 

КУМІТЕ ЖІНКИ

дівчата 6-7 р ФАНТОМ   (8 спортсменів) дівчата 8-9 р      (4 спортсменів)
1 Піскова Марія Суми, «Прогрес»   1 Обревко Катерина Суми «Прогрес»  
2 Кисельова Євгенія Суми, «Прогрес»   2 Зякун Вікторія Суми,  «Прогрес»  
3 Чехунова Поліна

Іовенко Кіра

Суми, «Прогрес»

Суми, «Вадокай»

  3 Стеценко Дар’я

Блажко Єлізавета

Суми «Прогрес»

Суми «Вадокай»

 
дівчата 10-11р   — 40 кг   (4 спортсмени) дівчата 10-11 р    +40 кг   (3 спортсмени)
1 Галіченко Анна Суми «Прогрес»   1 Кадуріна Марія Суми «Прогрес»  
2 Причина Інесса Полтава «Вадокай»   2 Марченко Анастасія Суми «Вадокай»  
3 Коржова Марія

Сердюк Анастасія

Суми, «Вадокай»

Суми, «Вадокай»

  3 Потапенко Марія Суми «Прогрес»

 

 
дівчата 12-13 р    +45 кг   (6 спортсменів) Дівчата 14-15 р   (3 спортсмени)
1 Говорун Юлія Суми «Прогрес»   1 Сабодаш Вікторія Суми «Вадокай»  
2 Леоненко Юлія Суми «Прогрес»   2 Носова Анастасія Суми «Прогрес»  
3 Сидорова Анастасія

Лебединська Юлія

Київ

Суми «Прогрес»

  3 Главатчук Діана Ямпіль  «Самурай»  
Жінки 18+      (5 спортсменів)  
1 Федорченко Віра Суми,  «Вадокай»          
2 Мажара Інна Полтава «Вадокай»          
3 Масло Катерина Кулешова Марина Полтава «Вадокай»

Суми, «Прогрес»

         

 

КУМІТЕ ЧОЛОВІКИ

юнаки 6-7 р                          ФАНТОМ   (15 спортсменів) юнаки 8 р                         — 28 кг   (10 спортсменів)
1 Радівілов Назарій Суми, «Прогрес»   1 Орехов Євген Суми, «Прогрес»  
2 Давиденко Богдан Суми «Прогрес»   2 Ткаченко Максим Суми, «Прогрес»  
3 Тищенко Данило

Пехтерев Михайло

Суми, «Прогрес»

Суми «Прогрес»

  3 Сергеєв Тимофій

Корж Артем

Суми «Прогрес»

Суми «Прогрес»

 
Юнаки 8 р          28 + кг          (11 спортсменів)        Юнаки 9 р                           -30 кг  (10 спортсменів)
1 Ханюков Ілля Суми «Прогрес»   1 Заговора Арсен Суми «Прогрес»  
2 Діденко Федір Суми «Вадокай»   2 Павлючок Максим Суми «Прогрес»  
3 Бондаренко Глеб

Білоус Данило

Суми «Прогрес»

Суми «Прогрес»

  3 Шумаров Георгій

Тарасенко Володимир

Суми «Вадокай»

Суми «Вадокай»

 
Юнаки 9 р                            +30 кг   (13 спортсменів) Юнаки 10-11р                         -37 кг   (14 спортсменів)
1 Преображенський Тимур Суми, «Прогрес»   1 Заговора Максим Суми «Прогрес»  
2 Цибульник Ігор Суми «Прогрес»   2 Михайлік Станіслав Суми «Прогрес»  
3 Кравченко Денис

Троцький Іван

Суми «Прогрес»

Суми «Прогрес»

  3 Білобаба Владислав

Собканюк Роман

Ямпіль «Самурай»

Полтава «Вадокой»

 
Юнаки 10-11р                         +42 кг   (3 спортсмени) Юнаки 10-11р                       — 42 кг    (7 спортсменів)
1 Касьянов Даніїл Суми «Вадокай»   1 Тимошенко Павло Суми «Вадокай»  
2 Бочек Максим Суми «Вадокай»   2 Мартиненко Ол-др Суми «Вадокай»  
3 Рожченко Іван Суми «Прогрес»   3 Лішенко Владислав

Брязкун Микола

Суми, «Вадокай»

Суми «Прогрес»

 
Юнаки 12-13р                       — 46 кг   (4 спортсмени) Юнаки 14-15р                           — 57 кг   (5 спортсменів)
1 Гапченко Денис Суми «Вадокай»   1 Пащенко Олег Суми «Вадокай»  
2 Штонда Сергій Суми, «Прогрес»   2 Баранов Владислав Суми, «Прогрес»  
3 Школьний Ігор

Василенко Артем

Ямпіль «Самурай»

Суми, «Прогрес»

  3 Баришов Максим

Майборода Владислав

Суми, «Вадокай»

 Суми «Прогрес»

 
Юнаки 12-13р                       +52 кг   (7 спортсменів) Юнаки 14-15р                            -63 кг   (4 спортсмени)
1 Сахно Ілля Суми, «Вадокай»   1 Ярмак Захар Суми «Прогрес»  
2 Фурманов Євген Суми, «Водокай»   2 Шумаров Богдан Суми, «Вадокай»  
3 Дейнека Ілля

Бойко Валерій

Суми, «Водокай»

Суми «Прогрес»

  3 Зарудний Денис

Загорулько Євген

Суми, «Вадокай»

Суми «Прогрес»

 
Юнаки 14-15р                            +63 кг   (2 спортсмени) Юнаки 16-17р                           — 68 кг    (2 спортсмени)
1 Приходько Даніїл Суми «Прогрес»   1 Пічка Сергій Полтава «Вадокай»  
2 Беспалий Олексій Ямпіль «Самурай»   2 Дерев’янчук Влад. Суми, «Вадокай»  
3              
Юнаки 16-17р                            +68 кг   (5 спортсменів) Чоловіки 18 +р                         + 75 кг  (4 спортсмени)
1 Білоус Валерій Суми «Прогрес»   1 Лустенко Артем Суми «Прогрес»  
2 Стеценко Єгор Суми, «Прогрес»   2 Пунько Владислав Суми «Вадокай»  
3 Шумаров Дмитро

Больбіт Іван

Суми, «Вадокай»

Суми «Прогрес»

  3 Пишенко Валентин Махно Олександр Полтава «Вадокай»

Полтава «Вадокай»

 
Чоловіки 18 + р       -75 кг     (2 спортсмени) Чоловіки 18 +р                             -67 кг     (2 спортсмени)        
1 Тумаков Валерій Суми, «Вадокай»   1 Беленок Максим Полтава «Вадокай»  
2 Махно Володимир Полтава «Вадокай»   2 Лушпа Дмитро Суми, «Вадокай»  
3              

 

 

 

 

 

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК СЕРЕД КЛУБІВ

 

місце команда медалі очки
золоті срібні бронзові
1 СК «Прогрес», Суми 22 16 29  
2 СК «Вадо Кай», Суми 16 20 29  
3 СК «Вадо Кай», Полтава 5 6 8  
4 СК «Самурай», Ямпіль   1 3  
5 СК «Вадо Кай», Київ     1